TARİHÇE

Sektörün en iyileri arasında yer alan SEÇKİN ÜTÜ 2001 yılında kurulmuş olup, 18 yıldır siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek için çalışılmaktadır.

Hizmet Anlayışımız :

Müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışımız gereği, teknolojinin en son imkanlarını, istenilen sonuca ulaşabilmek için hizmetinize sunuyoruz. Deneyimli kadromuz, gelişmiş teknik donanımımız, profesyonel yaklaşımımız , güler yüzlü ve samimi hizmetimizle Seçkin Ütü olarak mükemmele ulaşabilmenin çabası ve sizlere layık olabilmenin gayreti içindeyiz.

Kalite Anlayışımız :

Gelişen teknolojinin son imkanlarıyla, müşterilerimize bekledikleri kaliteyi, hızlı ve kusursuz olarak sunmanın çabası içindeyiz. Kullanmış olduğumuz son teknoloji makinalarımız ile çalışmanın sağladığı gözle görülür, elle tutulur kalitemiz sayesinde en mükemmel sonucu elde edecek, Seçkin Ütü'yü seçmekte ne kadar haklı olduğunuzu siz de göreceksiniz.

VİZYONUMUZ

• Kaliteli üretim,
• Günceli yakalayan teknoloji yatırımı,
• Mesleki uzmanlık,
• Kreatif düşünebilen eğitimli insan kaynağı,
• İnsana Saygı duyan,
• Sosyal sorumluluk bilincine sahip,

Yukarıdaki değerlere bağlı kalan anlayışımızı değiştirmeden Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin istek ve beklentilerini dünya standartlarında karşılayan, Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini sağlayan firma anlayışımızı devam ettirebilmek.

MİSYONUMUZ

Dünyada gelişen son teknolojiyi kullanarak, sahip olduğu profesyonel insan kaynağıyla, müşteri memnuniyetini önceleyen kalite anlayışıyla ve ürettiği kreatif sektörel tanıtım ve pazarlama çözümleriyle, sektöründe fark yaratarak tercih edilen bir marka olmak.

DEĞERLERİMİZ

Sorumluluk.

Çalışanlar olarak yaptığımız işte nihai sonuçla ilgili sorumluluk üstleniyoruz ve performansımızın iş arkadaşlarımızın, müşterilerimizin ve işletmemizin başarısı üzerinde doğrudan etkisi olduğunun bilincindeyiz.

Yenilik.

Çalışanlar olarak sürekli müşterilerimize kaliteli hizmet sunan ve işyerimize tasarruf sağlayan çözümleri arıyoruz. Her türlü yenilikçi fikre açığız. Hem başarısızlıklarımızdan hem de başarılarımızdan kendimize dersler çıkarıyoruz.

Dürüstlük.

Çalışanlar olarak tüm işlerimizde dürüst, açık sözlü ve ahlaklıyız.

Ekip Çalışması.

Çalışanlar olarak birbirimizi motive ve teşvik ediyor, çeşitli geçmişlerden ve disiplinlerden gelen iş arkadaşları arasında anlamlı işbirliğini destekliyoruz. Bireysel farklılıklara saygı duyuyor, çeşitliliğe değer veriyor ve bilgilerimizi tüm şirketle paylaşıyoruz.

Bireye Saygı.

Çalışanlar olarak tüm insanların itibarına, kıymetine ve potansiyeline ve İş-yaşam dengesinin gerekli olduğuna inanıyoruz. Tüm çalışanlarımıza adil ve tutarlı davranıyoruz.

Bağlılık.

Kendimizi “SEÇKİN ÜTÜ”ye bağlı hissediyor, bağlılığımızı ve adanmışlığımızı müşterilerimize ve birbirimize gösteriyoruz. İş arkadaşlarımıza en iyi tavsiyelerimizi ve desteklerimizi sağlıyoruz. Sorunları açıklık ve samimiyetle çözüyoruz. “SEÇKİN ÜTÜ”nün bir parçası olmaktan gurur duyuyor ve bunu kişisel olarak önemsiyoruz.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?